PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft.

A kosár üres.
Kosár megtekintése

Állásajánlatok

Kerttervező

munkatársat keres a PRENOR Kertészeti és Parképítő Kft (9700 Szombathely, Béke tér 1.) parképítő-parkfenntartó  részlege, teljes munkaidőben, azonnali kezdési lehetőséggel.

Elsősorban olyan kolléga jelentkezését várjuk, aki a tervezési munkán túl tapasztalatot szerzett kertépítési projekt előkészítésében, kivitelezésében, tervezői művezetésben és vállalja, hogy munkaidejének egy részében ilyen feladatokat kell végezni. Pályakezdők jelentkezését is várjuk amennyiben vállalják ezen tapasztalatok megszerzését.

Feladatok:

Kerttervezés, továbbá a részlegvezető közvetlen irányítása mellett parképítési munkák projektszintű előkészítése, irányítása, művezetés.

  • szakirányú felsőfokú végzettség - tájrendező és kertépítő mérnök
  • kertépítésben használt növények, anyagok, gépek ismerete
  • önálló, felelősségteljes, precíz munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • kertészeti kivitelezésben/művezetésben szerzett szakmai tapasztalat,
  • közgazdasági ismeretek,
  • német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
  • vidám, fiatalos csapat
  • változatos, kihívásokkal teli munka

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, várjuk fizetési igénnyel megjelölt,

szakmai tapasztalatait is tartalmazó, fényképes önéletrajzát az oneletrajz@prenor.hu e-mail címre.